ЕФЕКТ PEUGEOT I-COCKPIT

Peugeot I Cockpit Layout11

ЕФЕКТ PEUGEOT I-COCKPIT

Враження людей від кермування авто з PEUGEOT i-Cockpit® настільки різноманітні, що вони вдаються до використання метафор для того, щоб описати свої відчуття! Саме це — Ефект PEUGEOT i-Cockpit® — змінює уявлення про кермування.

ЗМІНЮЄМО УЯВЛЕННЯ ПРО КЕРМУВАННЯ

Враженнями від PEUGEOT i-Cockpit діляться П’ЄР, ГЕКТОР ТА АННА
П’єр тестував новий Peugeot 208. Гектор був за кермом Peugeot 308, а Анна — кросовера Peugeot 2008.
Всі троє описали свої відчуття за кермом цих авто — їхні індивідуальні відчуття від PEUGEOT i-Cockpit®

Peugeot_i-Cockpit_Layout2-3[1]
ПОДИВИТИСЬ ВІДЕО ПОДИВИТИСЬ ВІДЕО ПОДИВИТИСЬ ВІДЕО

 

КОМЕНТАР ДИРЕКТОРА З ДИЗАЙНУ

Жиль Відаль, директор з дизайну Peugeot, аналізує враження водїв від PEUGEOT i-Cockpit®. Для нього кожен елемент дизайну інтер’єру — ключова деталь у загальному враженні від кермування автомобілем.

Peugeot_i-Cockpit_Layout2-4[1] Peugeot_i-Cockpit_Layout2-6[1]
ПОДИВИТИСЬ ВІДЕО ПОДИВИТИСЬ ВІДЕО ПОДИВИТИСЬ ВІДЕО

 

PEUGEOT i-Cockpit®

PEUGEOT i-Cockpit® — це інноваційний підхід до організації простору навколо водія, який використовується в таких моделях, як Peugeot 208, 308 та кросовера 2008.
Компакте кермо, піднята над кермом панель приладів та великий сенсорний екран. Саме ці три елементи — ключовий трикутник ергономіки PEUGEOT i-Cockpit®, який разом з  чистим та лаконічним дизайном інтер’єру, дарує надзвичайні враження від перебування в салоні.

ОТРИМАЙТЕ ВЛАСНЕ ВРАЖЕННЯ

Ми можемо довго розповідати про надзвичайні враження від PEUGEOT i-Cockpit®, проте найкраще — відчути це особисто! В даний момент автомобілі Peugeot 208, 308 та кросовер 2008 мають PEUGEOT i-Cockpit®, з часом і інші автомобілі з модельного ряду будуть оснащені ним.

ВСЕРДИНІ АВТО З PEUGEOT i-Cockpit®

 Не має значення, якого стилю водіння ви дотримуєтесь, ви отримаєте насолоду від PEUGEOT i-Cockpit®. Салон автомобіля з i-Cockpit® є стандартним за замовченням, вам залишається підлаштувати його під себе для максимального комфорту.