ЛІНІЙКА КРОСОВЕРІВ PEUGEOT

SUV 1280 646

ЛІНІЙКА КРОСОВЕРІВ PEUGEOT

«Сприймай  небокрай, як початкову точку.
Зроби невідоме частиною своєї буденності.
Нехай кожна перешкода лише надає тобі прискорення.

Коли всі зупиняться, рухайся далі.»

ВІДКРИВАЄМО ГРЮНФЬОР (НОРВЕГІЯ) З КРОСОВЕРОМ 2008

2008.328059.19

Вони вирушили туди, де, здавалося би, природу не потривожили люди, де архітектура чудово доповнює її дикі пейзажі. І їхній кросовер 2008 відкрив шлях туди.

Дорогою до цього магічного місця їм довелося з’їхати з гладкого асфальту на жорсткий гравій, з суші − до води. На щастя, вони могли покластися на необхідного помічника − новітню технологію Grip Control.

Вони буквально пройшли весь шлях до кінця, довершивши їхнє мистецтво.

Дізнатись більше про PEUGEOT 2008

ВІДКРИВАЄМО БУЗЛУДЖУ (БОЛГАРІЯ) З КРОСОВЕРОМ 3008

3008.328061.19

Розширюйте кордони мандрів, використовуючи технології на повну. Пілоти дронів прийняли цей виклик і вирушили на своєму новому кросовері Peugeot 3008 в подорож, щоб дослідити будівлю, про яку неначе забув сам час.

На все більш віддалених дорогах високотехнологічний кросовер довів, що є чудовим компаньйоном у епічній ретро-футуристичній подорожі, завдяки якому друзі безпечно дісталися по пункту призначення.
Що ж вийшло?

Перегони на дронах маршрутом не менше незвичним, ніж навколишня архітектура, записані на відео… можливо востаннє.

Дізнатись більше про PEUGEOT 3008

ВІДКРИВАЄМО ПЕЧЕРУ ФІНГАЛОВУ (ШОТЛАНДІЯ) З КРОСОВЕРОМ 5008

5008.328063.19

Геологічна загадка шотландського узбережжя названа на честь знаменитого шедевру видатного композитора − Фелікса Мендельсона. Цього виявилося досить, аби надихнути музичне тріо на акустичну пригоду всього їхнього життя.
З новим кросовером Peugeot 5008, оснащеним автоматичною коробкою перемикання передач МСР і акустичною Hi-Fi-системою Focal®, друзям вдалося зафіксувати кожну краплю дощу, кожен подих вітру, кожен поворот дороги.
Вони працювали над реінтерпретацією оригіналу, репетирували в багажнику їхнього кросовера, захищені від стихії, і в кінці подорожі записали свою версію твору в місці, яке надихнуло на його створення.

Дізнатись більше про PEUGEOT 5008