Безпека

Новий Partner Tepee оснащено різноманітними системами безпеки для максимального захисту водія та пасажирів.

Передні гальмівні механізми з вентильованими дисками діаметром 283 мм та задніми гальмівними механізмами з суцільними дисками діаметром 268 мм, забезпечують надійне гальмування при будь-яких обставинах.

Антиблокувальна система гальм (ABS) запобігає повному блокуванню коліс при екстреному гальмуванні, щоб автомобіль зміг зберегти задану водієм траєкторію руху.

Електронний розподіл гальмівних зусиль (REF) забезпечує оптимальний розподіл гальмівних зусиль на задні колеса в залежності від навантаження, умов руху та системи коефіцієнта щеплення з дорогою. Система підвищує ефективність гальмування – особливо в віражах.

Система допомоги при екстреному гальмуванні (AFU) максимально збільшує ефективність гальмування. Роль системи полягає у збільшенні тиску гальмівної рідини в робочому контурі для максимального використання гальм та більш ефективної роботи антиблокувальної системи гальм.

При різкому гальмуванні автомобіля аварійні вогні вмикаються автоматично для зменшення ризику удару автомобіля ззаду.

Система динамічної стабілізації (ESP) повертає автомобіль на задану водієм траєкторію, якщо комп’ютер виявляє розбіжності в траєкторіях руху автомобіля та повороту ведучих коліс.
Протибуксувальна система (ASR) дозволяє уникнути пробуксовки ведучих коліс при втраті їх зчеплення з поверхнею дороги.

У випадку фронтального удару енергія удару розподіляється по трьом зонам несучої конструкції кузова – верхній, середній та нижній. Завдяки цьому, енергія удару поступово поглинається силовою конструкцією автомобіля.

При боковому ударі зусилля передається в основному на нижню частину кузова, без пошкоджень капсули салону.

Несуча конструкція автомобіля Partner Tepee ефективно розсіює енергію удара ззаду завдяки особливій конструкції кузова – підсиленим елементам та «запрограмованим» зонам деформації.
У випадку перекидання автомобіля пасажири надійно захищені високопробним каркасом кузова.

Проведені спеціальні дослідження дозволили знизити ризик нанесення травми пішоходу при випадковому фронтальному наїзді.

Рульова колонка для кращого захисту водія у випадку фронтального удару скорочується на 40 мм.

Окрім фронтальних подушок безпеки, що входять в базову комплектацію, для захисту водія та пасажирів можна замовити бокові та віконні подушки безпеки.