Комфорт

Нахил вітрового скла створює добру оглядовість та зменшує аеродинамічний опір, що дозволяє економити пальне та забезпечує високий рівень шумоізоляції в салоні. До послуг водія рульова колонка, що регулюється по висоті та довжині, та сидіння з підлокітником. Розміщення важеля коробки передач на панелі керування є одним з доказів ергономічних характеристик робочого місця водія.

Особлива увага конструкторами приділена акустичному комфорту, який дуже важливий, особливо в далеких подорожах.

Новий Partner Tepee є високотехнологічним продуктом, в якому використовуються новітні розробки компанії Peugeot.

Основними елементами комфорту нового Partner Tepee є сидіння. Широкий діапазон конфігурацій задніх сидінь Partner Tepee дозволяє пасажирам максимально ефективно використовувати простір салону.

Для перевезення великої кількості вантажу чи обладнання, задні сидіння можна розділити у співвідношенні 2/3 – 1/3. Об’єм багажного відсіку Partner Tepee – 675 літрів, при завантаженні до даху він збільшується до 1350 літрів. В двомісній конфігурації (при знятих сидіннях ) місткість багажника досягає 3000 літрів.

Новий Partner Tepee комплектується бензиновими та дизельними двигунами. В усіх двигунах реалізовані передові технічні рішення, засновані на багаторічному досвіді компанії Peugeot. Нові двигуни ще раз підтверджують високу  репутацію, яку компанія Peugeot заслужила завдяки надійності своїх автомобілів. Кожен двигун оптимально відповідає різноманітним умовам експлуатації автомобіля. Незалежно від вибору двигуна, Вам гарантовано відмінну поведінку автомобіля на дорозі та задоволення від керування.

Бензиновий двигун 1,6 л (16 клапанів, 90 к.с.) є оптимальним компромісом між потужністю та витратами на експлуатацію, даний двигун дозволяє реалізувати значний обертовий момент при низьких обертах.

Дизельний двигун 1,6 л (HDI 90 к.с.) забезпечує автомобілю швидке прискорення при рушанні з місця, характеризується вражаючими динамічними характеристиками при помірних експлуатаційних витратах.