Peugeot 107 — Facelift 3 двері — Дизайн

Стиль нової моделі Peugeot 107 розкривається в її формах і деталях. Дизайн цього воістину сучасного автомобіля плавний і гармонійний. Будучи чарівною і привабливою, модель 107 залишається надійним транспортним засобом. Зухвалий вигляд цього компактного автомобіля привносить в атмосферу міста ноту оригінальності і залишає про себе незабутнє враження.

Екстер’єр

107-photo-styleexterieur-1920

Зміни в дизайні Peugeot 107 надають силуету моделі стильність і витонченість. Дані риси проявляються в контурах хромованого переднього бампера*, оснащеного світлодіодами і системою DRL**, і в розташуванні таблички номерних знаків. Цей привабливий автомобіль обладнаний новими протитуманними фарами **, а передні фари прикрашені чорним обрамленням. Вибір фарбування цієї стриманоюї і одночасно зухвалої моделі представлений вісьмома кольорами, включаючи модний сливовий .

*Базова або недоступна комплектація, залежно від версії автомобіля.

**Базова , опціональна або недоступна комплектація, залежно від версії автомобіля.

Інтер’єр

107-photo-styleinterieur-1920

В стильному Peugeot 107, спроектованому для їзди по місту, скрізь присутня гармонія. Так, колір кузова також використовується в інтер’єрі для фарбування дверних панелей. Тонка оббивна тканина сидінь, яка також покриває підголовники, та дизайн приладової панелі і радіоприймача* поєднуються, щоб створити приємне відчуття комфорту і простору всередині автомобіля, що робить його ще більш привабливим.
* Базова, опціональна або недоступна комплектація залежно від версії автомобіля.