PEUGEOT NEW 3008 SUV

PEUGEOT NEW 3008 SUV

Peugeot 3008 переможець в номінації «Компактний кросовер»

в конкурсі «Автомобіль року в Україні 2018»

COTY_Ukraine_logo

SUV Peugrot 3008 переміг в номінації «Компактний кросовер» за результатами конкурсу «Автомобіль року в Україні 2018», які було оголошено 06 лютого 2018 року. В підсумковому рейтингу врахована думка журналістського журі на голоси українських автолюбителів.

Ця нагорода приєдналась до тридцяти восьми інших міжнародних нагород, які виграв  Peugeot 3008.

Однією з найпрестижніших міжнародних нагород, яку отримав Peugeot 3008 є звання Автомобілю року  2017, яке було отримано 6 березня 2017 року в Женеві суддівської комісією, що складається з 58 європейських журналістів. Журі відмітили стиль, дизайн інтер’єру та  високу ефективність переможця.

Новий SUV PEUGEOT 3008 демонструє свою силу та характер. Він має надсучасний та водночас універсальний дизайн. Цей кросовер поєднує в собі надійність та елегантність. В салоні ви потрапите у високотехнологічний світі, що гарантує вам надзвичайні враження.

3 ПРИЧИНИ ОБРАТИ НОВИЙ SUV 3008

ЗАХОПЛЮЮЧИЙ ДИЗАЙН

Хромована решітка радіатораi, виразні Full LED фари — ви будете у захваті від такої потужної передньої частини Нового SUV PEUGEOT 3008! Лише погляньте на його плавні та динамічні лінії, що підкреслені елегантною хромованою вставкою на крилі автомобіля!
За бажанням дизайн Нового PEUGEOT 3008 можна доповнити дахом Black Diamondi та яскравою чорною смугою, яка переливається світлодіодними задніми ліхтарями у вигляді трьох чітких ліній, наче сліди кігтів лева. Їх чітко видно як вдень так і вночі.

НАДЗВИЧАЙНІ ВРАЖЕННЯ

Це найкращій момент, щоб відправитись у подорож.
Завдяки другому поколінню технології PEUGEOT i-Cockpit® новий SUV PEUGEOT 3008 запрошує вас у високотехнологічний світ. 8-дюймовий сенсорний екранi, цифрова панель приладів, компактне кермо із вбудованими кнопками управління та електричною автоматичною коробкою передачi гарантовано покращить ваше задоволення від кермування.

Налаштуйте свої відчуття, використовуючи систему i-Cockpit Amplifyi Оберіть та адаптуйте сенсорне оточення автомобіля, відповідно до вашого настрою, або ж відпочиньте в комфортному кріслі з масажемi та насолоджуйтесь враженнями в розкішній, сучасній обстановці.

Нарешті, насолодіться чудовим відчуттями та комфортом під час подорожі від теплого світла, що надходить з панорамного дахуi, поки ваша улюблена музика ллється через центральну високоякісну FOCAL Hi-Fi аудіо системуi

ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Дослідження світу — це також використання технологій, що знижують забруднення навколишнього середовища Дизельні двигуни BlueHDi та автоматична коробка передач EAT6, якими агрегується новий SUV PEUGEOT 3008 перетворюють його на найекологічнішийiВитрати пального, міський цикл (л/100км): 4,2-7,3 — рівень CO₂ у відпрацьованих газах (г/км): 110-174
Витрати пального, замський цикл (л/100км): 3,5-5,1 —  рівень CO2  у відпрацьованих газах (г/км): 92-116
Витрати пального, змішаний цикл (л/100км): 3,8-6,0 —  рівень CO2  у відпрацьованих газах (г/км): 100-136
SUV в своїй категорії.