Peugeot 308 5-ти дверна — Безпека

Найголовніше в Пежо 308 — це люди. Саме тому автомобіль повинен бути оснащено усіма системами ефективного захисту пасажирів салону. Системи пасивної безпеки Пежо 308 передбачають будь який розвиток подій.

Кузов автомобіля поглинає значну частину енергії удару. При фронтальному ударі рульова колонка обмежує рух керма назад та знижує ризик попадання двигуна та коробки передач у салон автомобіля. У випадку бокового удару пасажири надійно захищені силовим каркасом безпеки, що утворений міцними боковими елементами жорсткості. Особливу увагу приділено захисту від удару ззаду, що дозволяє зберегти цілісність кузова, салонного простору та паливного баку. Передні ремені безпеки оснащено піропатронами та системою обмеження сили натягу. Три ремені безпеки задніх пасажирів оснащено системою обмеження сили натягу. Пежо 308 оснащено сигналізатором, що включається, якщо хоча б один ремінь безпеки не закріплений.

Загальна кількість подушок безпеки може досягати девяти :

  • дві фронтальні подушки безпеки водія та переднього пасажира, інтенсивність наповнення яких залежить від сили удару;
  • дві бокові подушки безпеки, що захищають водія та переднього пасажира;
  • подушка безпеки під рульовою колонкою, для захисту колін водія;
  • дві «шторки» безпеки, передбачені для захисту голови водія та бокових пасажирів;
  • дві бокові подушки безпеки задніх пасажирів.

Додатково можна встановити дитячі крісла на бокових задніх сидіннях та на передньому сидінні, надійно закріпити їх за допомогою спеціальних кріплень.

За результатами тесту Euro NCAP Пежо 308 отримав максимальні «5 зірочок» в категорії «захист дорослих пасажирів». Новий Пежо 308 використовує все своє обладнання для максимального захисту водія та пасажирів.

У Пежо 308 конструкторами було виконано великий об’єм роботи по оптимізації підвіски – передня незалежна підвіска типу «Мак-Ферсон», розширена колія коліс, стальний задній міст з поперечною балкою, що має здатність деформуватись, а також удосконалені стабілізатори поперечної стійкості. Потужна гальмівна система з перших метрів дороги надає впевненості водію. Рульове керування з адаптивним гідро — електричним підсиленням є інформативним і точним на автостраді, та зручним, легким і маневреним в умовах паркування. Усі ці якості, у поєднанні з високою жорсткістю кузова, створюють у Вас відчуття повної безпеки.

Для збереження оптимальної стійкості та зручності керування в небезпечних умовах, Пежо 308 оснащено комплексною гальмівною системою, що об’єднує декілька функцій:

антиблокувальна система гальм контролює траєкторію руху автомобіля в умовах екстреного гальмування;

  • система електронного розподілу гальмівних зусиль нового покоління роздільно керує гальмуванням кожного колеса для забезпечення більшої ефективності гальмування автомобіля, особливо в поворотах;
  • система допомоги при екстреному гальмуванні при необхідності збільшує ефективність гальмівної системи.
  • Система динамічної стабілізації до попередніх функцій додає:
  • протибуксувальна система дозволяє уникнути пробуксовки коліс у випадку їх слабкого контакту з дорогою, шляхом впливу на гальмівну систему та на систему керування двигуном,
  • система динамічного контролю курсової стійкості повертає автомобіль на задану траєкторію руху.