Peugeot 308 5-ти дверна — Технології

При створенні двигунів компанія Пежо приділяє основну увагу на розвиток двох напрямків. Один — це постійне вдосконалення конструкції та робочого процесу двигунів, а другий пов’язаний з розробкою пристроїв, що знижують токсичність відпрацьованих газів. Завдяки використанню останніх розробок компанії швидкісні та економічні характеристики двигунів Пежо задовольняють найвибагливіших користувачів. Володіючи відмінними динамічними характеристиками та гарною плавністю роботи, нове покоління двигунів надасть можливість отримати найвищий рівень задоволення від керування автомобілем та, завдяки низьким експлуатаційним витратам, значно зекономлять Ваші кошти.
У тісному контакті з групою BMW компанія PSA Peugeot Citroen розробляє та випускає нове сімейство високотехнологічних бензинових двигунів. Потужність силових агрегатів було збільшено з 120 до 150 к.с.

Вони встановлюють нові стандарти в потужності, в тягово-динамічних характеристиках, та в царині покращення економії пального та зниження викидів двоокису вуглецю. Нова комбінована система THP (Turbo High Pressure), що складається з турбокомпресора та системи безпосереднього впорскування під високим тиском, забезпечує чудове поєднання характеристик потужності та економічності.

Система VTi (Variable valve lift and Timing injection) є ще одним технічним вдосконаленням двигуна THP. Вона змінює висоту підйому впускних клапанів в залежності від режиму роботи двигуна, підвищуючи термічний коефіцієнт корисної дії робочого циклу та знижуючи розхід палива.

Новий Пежо 308 — володар премії «Золоте кермо 2007» в Німеччині та міжнародної премії «Двигун Року 2007»

Завдячуючи низькому центру мас та широкій колії, Пежо 308 демонструє найкращі характеристики керованості. Це результат застосування на практиці передових технологій та досвіду компанії Пежо в розробці автомобілів.

Дискові гальмівні механізми збільшеного розміру, що використовуються у Пежо 308 демонструють найкращі гальмівні характеристики в класі компактних автомобілів. Впевнене та надійне гальмування без блокування коліс суттєво збільшує ефективність роботи рульового управління, а якість вібропоглинаючих матеріалів значно підвищує рівень комфорту при керуванні. В якості додаткового оснащення, Пежо 308 може бути дообладнано ксеноновими фарами з функцією повороту. Біфункційний датчик дощу та освітлення автоматично вмикає фари в сутінках, а також керує роботою склоочищувачів в залежності від інтенсивності попадання вологи на лобове скло.

Для збереження вашого Пежо 308 від зловмисників  передбачено численні засоби та системи захисту – електронна система блокування двигуна,  ключ з пультом дистанційного керування та система відкривання капоту з салону.