Peugeot 308 CC — Безпека

Автомобіль Peugeot 308 CC дбайливо оберігає водія та пасажирів від усіх несподіванок, що можуть з’явитися на його шляху. Завдяки спеціально розробленій конструкції кузова, енергія фронтальних та бокових ударів під час аварії максимально поглинається з мінімальним нанесенням шкоди салону авто та його пасажирам. Peugeot 308 CC використовує все своє інтелектуальне сучасне обладнання для максимального захисту водія та пасажирів.
За результатами тесту Euro NCAP Peugeot 308 CC отримав максимальні «5 зірочок» в категорії «захист дорослих пасажирів».

Загальна кількість подушок безпеки може досягати шести:

  • дві фронтальні подушки безпеки водія та переднього пасажира, інтенсивність наповнення яких залежить від сили удару;
  • дві бокові подушки безпеки, що захищають водія та переднього пасажира;
  • дві «шторки» безпеки, передбачені для захисту голови водія та бокових пасажирів
  • для збереження оптимальної стійкості та зручності керування в небезпечних умовах, Пежо 308 оснащено комплексною гальмівною системою, що об’єднує декілька функцій:
  • антиблокувальна система гальм контролює траєкторію руху автомобіля в умовах екстреного гальмування;
  • система електронного розподілу гальмівних зусиль нового покоління роздільно керує гальмуванням кожного колеса для забезпечення більшої ефективності гальмування автомобіля, особливо в поворотах;
  • система допомоги при екстреному гальмуванні при необхідності збільшує ефективність гальмівної системи.

Система динамічної стабілізації до попередніх функцій додає:

  • протибуксувальна система дозволяє уникнути пробуксовки коліс у випадку їх слабкого контакту з дорогою, шляхом впливу на гальмівну систему та на систему керування двигуном,
  • система динамічного контролю курсової стійкості повертає автомобіль на задану водієм траєкторію руху. Ремені безпеки передніх та задніх сидінь оснащено піропатронами та системою обмеження сили натягу. Автомобіль оснащено сигналізатором, що включається, якщо хоча б один ремінь безпеки не закріплений.

Піротехнічно-висувні дуги безпеки, що розміщені за підголовниками задніх сидінь, за лічені мілісекунди створять життєво-необхідний простір для пасажирів Peugeot 308 CC у випадку перевертання автомобіля в модифікації Cabriolet.