Peugeot 308 CC — Комфорт

Автомобіль Peugeot 308 CC є унікальним транспортним засобом з огляду поєднання високого рівня комфорту їзди, зручного ергономічного салону та переліку інноваційного обладнання (системи Airwave, системи Windstop, система автоматичного клімат контролю, сидіння з підігрівом) Сукупність унікальних систем дозволяє користуватися кабріолетом навіть у холодну пору року.
Автомобіль Peugeot 308 CC виводить термічний комфорт перебування в кабріолеті на новий рівень. Система Airwave є унікальною системою теплового обігріву повітрям через підголівники сидінь для створення комфортної температури на рівні голови, шиї, спини водія та переднього пасажира. Поєднання системи Airwave з автоматичною системою клімат-контролю, підігрівом сидінь і системою «Windstop», дозволить подорожувати кабріолетом відразу від появи перших променів сонця.

Модель 308 CC дозволяє освітити простір з боків автомобіля за допомогою діодів, розміщених у корпусі зовнішніх дзеркал заднього виду, та зробити процес посадки-висадки з автомобіля в темну пору доби більш зручним.

Для безпеки збереження Ваших особистих речей автомобіль Peugeot 308 CC оснащено електричною системою блокування «бардачка» та підлокітника одночасно з блокуванням автомобіля.

Автомобіль Peugeot 308 CC може комплектується двома сучасними системами навігації, аудіо і мультимедійним центром найновішого покоління: WIP Nav i WIP Com 3D.

Система WIP Com 3D містить жорсткий диск 40GB та  дозволяє зберігати карти, музику і функції розпізнавання голосу. Центральна консоль з підлокітником містить систему керуванням характерною для моделі СС: клавіша керування складним дахом, керування всіма чотирма склопідіймачами, керування системою Airwave водія і пасажира, а також меню для встановлення параметрів навігації WIP Com 3D.