Peugeot 308 CC — Презентація

Далекого 1935 року на Паризькому автосалоні компанія Peugeot представила широкій публіці свою нову модель під заводським модельним індексом «402», яка завдяки своїм унікальним технічним та дизайнерським рішенням увійшла в світову історію автомобілебудування під назвою Sochaux Streamline. Цей автомобіль став родоначальником цілого різноманітного автомобільного сімейства – від простих надійних сімейних авто до розкішних купе екстра класу, від швидких спортивних автомобілів до легендарного автомобіля з першою в світі встановленою заводською системою підйому тенту даху.
Компанія Peugeot має великий досвід створення автомобілів класу Coupe-Cabriolet. Змінюється час – змінюються технології, але головний принцип побудови автомобіля Coupe-Cabriolet в компанії Peugeot є непорушним – автомобілі Coupe-Cabriolet мають приносити максимальне задоволення від керування незалежно від пори року.

Дозвольте представити Peugeot 308 CC, в якому втілено науковий та технічний потенціал компанії за майже столітню історію автомобілебудування.

Саме Peugeot 308 CC володіє усіма новаторськими технічними характеристиками моделі Peugeot 308 та характеризується родинними рисами Coupe-Cabriolet від Peugeot – міцним сплавом елегантності та технічної досконалості.