Peugeot 308 SW — Технології

При створенні двигунів компанія Пежо приділяє основну увагу на розвиток двох напрямків. Один – це постійне вдосконалення конструкції та робочого процесу двигунів, а другий пов’язаний з розробкою пристроїв, що знижують токсичність відпрацьованих газів.
Завдяки використанню останніх розробок компанії швидкісні та економічні характеристики двигунів Пежо задовольняють найвибагливіших користувачів. Володіючи відмінними динамічними характеристиками та плавністю роботи, нове покоління двигунів надасть можливість отримати найвищий рівень задоволення від керування автомобілем та, завдяки низьким експлуатаційним витратам, значно зекономлять Ваші кошти.

Разом з групою BMW компанія PSA Peugeot Citroen розробляє та випускає нове сімейство високотехнологічних бензинових двигунів. Потужність силових агрегатів збільшено з 120 до 150 к.с.

Вони встановлюють нові стандарти в потужності, в тягово-динамічних характеристиках, та в царині покращення економії пального та зниження викидів двоокису вуглецю. Нова комбінована система THP (Turbo High Pressure), що складається з турбокомпресора та системи безпосереднього впорскування під високим тиском, забезпечує чудове поєднання характеристик потужності та економічності.

Система VTi (Variable valve lift and Timing injection) є ще одним технічним вдосконаленням двигуна  THP. Вона змінює висоту підйому впускних клапанів в залежності від режиму роботи двигуна, підвищуючи термічний коефіцієнт корисної дії робочого циклу та знижуючи розхід палива.

Дискові гальмівні механізми збільшеного розміру, що використовуються у Пежо 308 демонструють найкращі гальмівні характеристики в класі компактних автомобілів. Впевнене та надійне гальмування без блокування коліс  суттєво збільшує ефективність роботи рульового управління, а якість вібропоглинаючих матеріалів значно підвищує рівень комфорту при керуванні.