Peugeot 408 — Комфорт

Розробники Peugeot 408 врахували все необхідне для того, щоб забезпечити водієві та пасажирам комфорт в кожній деталі! Новий Peugeot 408 оснащений інноваційними і в той же час інтуїтивно зрозумілими системами нового покоління. Їхнє завдання — інформувати і допомагати вам у важких ситуаціях, щоб максимально полегшити керування автомобілем.
Зручність і комфорт навіть у тривалих поїздках забезпечують першокласна плавність ходу, керованість і відмінна шумоізоляція. Ці характеристики вигідно відрізняють Peugeot 408 від конкурентів у класі.

Багажник Peugeot 408

Peugeot 408 відрізняється досить просторим як для автомобілів даного класу багажником, при цьому також оптимізовано використання внутрішнього простору. Об’єм багажника складає 526 л при піднятих спинках задніх сидінь. Для перевезення великої кількості багажу спинки задніх сидінь можна скласти на третину, дві третини або повністю.

Прямокутна форма і оптимальний механізм дверцята (відсутність «дуг», що йдуть в багажний простір) дозволяють просто і раціонально використовувати об’єм багажника.

Температура в салоні Peugeot 408

Ретельно продумана система вентиляції Peugeot 408 створює на борту винятковий комфорт завдяки п’яти вентиляційним решіткам на передній панелі, рампі нагрівника під панеллю управління для обігріву ніг і двом вентиляційним решіткам з регулюванням повітряного потоку для задніх пасажирів. Peugeot 408 оснащується 15 вентиляційними решітками.