Peugeot 508 — Комфорт

Зручність і просторість — ось ключові слова для опису салону Peugeot 508. Багато елементів обладнання були спроектовані з метою забезпечення максимального комфорту пасажирів і зручності водіння.

КОМФОРТ САЛОНУ PEUGEOT 508

Ретельно спроектований дизайн Peugeot 508 сприяє виняткової місткості автомобіля, надаючи пасажирам багато вільного простору разом з доступом до великої кількості обладнання.

ЧОТИРИ ЗОНИ КЛІМАТ КОНТРОЛЮ PEUGEOT 508*

Для оптимального комфорту кожен пасажир може встановити для себе такий режим клімат контролю, який відповідає його вимогам.

* Базове, опційне або недоступне обладнання в залежності від версії автомобіля.

АУДІОСИСТЕМА PEUGEOT 508

Програмне забезпечення Arkamys, встановлене в автомобілі, дозволяє відтворити більш природне звукове середовище на рівні висоти лобового скла. Звукова система гармонійно розташована навпроти пасажирів. Модель Peugeot 508 також обладнана аудіосистемою hi-fi від JBL * c 10 колонками. Одна з них розташована посеред панелі приладів, що дозволяє значно поліпшити поширення звуку в салоні.

* Базове, опційне або недоступне обладнання в залежності від версії автомобіля.

КЕРОВАНІСТЬ PEUGEOT 508

Все в автомобілі було спроектовано з метою відчуття максимуму емоцій і задоволення від водіння.

Електронне стоянкове гальмо Peugeot 508*

Електронне стоянкове гальмо автоматично спрацьовує, коли вимикається двигун, включаючи і ті моменти, коли він глохне, і перестає працювати при натисканні на педаль акселератора. Ним завжди можна керувати вручну за допомогою важеля управління. Система допомоги при старті на підйомі і електронний гальмо стоянки викликають тимчасову затримку автомобіля (2 секунди) при знаходженні на схилі (нахил> 3%) і при русі автомобіля в напрямку, протилежному вибраному на коробці передач.

* Стандартна комплектація в залежності від версії автомобіля.