Peugeot Bipper Tepee — Комфорт

Peugeot Bipper Tepee є автомобілем, який не зважаючи на свої зовнішні габарити пропонує велику кількість місця всередині.
Великі внутрішні розміри Peugeot Bipper Tepee всиляють відчуття простору, де ширина на рівні ліктя становить 1420 мм. Пасажирам другого ряду сидінь доступні 3 місця.

Передні широкі сидіння, завдяки великим можливостям регулювання, дозволяють знайти зручну позицію для керування. За бажанням клієнта сидіння можуть бути укомплектовані регулюванням висоти, підігрівом чи підлокітником, що забезпечує ще більший комфорт.

Розміри вітрового скла та велика площа засклення забезпечують досконалу видимість. До зручності у використанні можна також додати відчуття простору і безпеки.

Відчуття задоволення підсилене стилем і ергономією передньої панелі салону. Елементи керування згруповані у 3 рівні (консоль водія, центральна консоль і консоль рульової колонки), які є завжди під рукою. Будь-який водій буде почувати себе вільно у салоні Peugeot Bipper Tepee. Для більшої зручності важіль коробки передач розміщений на центральній консолі торпедо.