Peugeot Boxer Fourgon — Безпека

Peugeot Boxer Fourgon — Безпека

ABS/ESP

cdf3b5115f0ee12c1453bffdd3d1abcd

Фургони Peugeot Boxer комплектуються дисковими передніми і задніми гальмами, які відрізняються високою ефективністю, довговічністю і надійністю. Для забезпечення безпеки під час їзди у всіх варіантах виконання для фургона передбачені такі системи:
  • EBA — система допомоги при екстреному гальмуванні;
  • ABS — антиблокувальна система гальм.

За додаткову плату можна встановити систему курсової стійкості ESP і систему ASR.

Каркас

peugeot-boxer-sec-1920

Автомобіль Peugeot Boxer характеризується високим рівнем пасивної безпеки. Це досягнуто завдяки моноблочній структурі кузова та елементам спеціально спроектованих модульних панелей та застосуванню спеціальних ребер жорсткості в кузові.

Peugeot Boxer спроектовано з максимальним захистом пасажирського салону, це відповідає стандарту «ЕСЕ 12». Моторний відсік, завдяки своїй конструкції та широкому застосуванню так званому «поглиначу удару», гарантує оптимальну міцність у випадках фронтальних ударів.

Передній бампер поєднано з металевою балкою, що має високий коефіцієнт гнучкості. Ця балка поєднує «поглиначі удару» до опор шасі, і цим захищає їх у випадку зіткнення.

Передні двері обладнані ребрами жорсткості для захисту водія та переднього пасажира.

Подушки безпеки

22454849b839c347a733931118f0a3f6

Усі Peugeot Boxer комплектуються фронтальними подушками безпеки водія (об’єм 60 л) та, як додаткове обладнання, можуть оснащуватися передньою подушкою безпеки пасажира (об’єм 120 л), боковими та віконними подушками безпеки.

Ремені безпеки оснащено системою обмеження сили натягу. Фургон стандартно обладнаний вертикальним багаторівневим захистом від падаючих предметів, що встановлений за водійським сидінням. Інерційна система у випадку зіткнення миттєво відключає подачу пального в двигун з метою запобігання виникнення пожежі.