НОВИЙ КРОСОВЕР PEUGEOT 2008

New Peugeot 2008 Layout 960x460

НОВИЙ КРОСОВЕР PEUGEOT 2008

Новий компактний кросовер PEUGEOT 2008 оснащено високотехнологічним освітленням. Чорні хромовані фари головного світла і задні 3D LEDiліхтарі у формі слідів від кігтів лева, втілюють технологічність нового PEUGEOT 2008 в дизайні.
Погляньте на решітку радіатора – там ви знайдете логотип лева, розміщений по центру переплетень нової потужної решітки. Потім переведіть погляд на нову форму капоту та чорну захисну накладкуiзаднього бампера, що огинає весь автомобіль, об’єднуючи передній та задній бампери, проходячи вздовж порогів і колісних арок. Ще однією особливістю оновлення нового PEUGEOT 2008 є хромована обробкаiiавто.

Розмаїття матеріалів та витончених елементів оздоблення перетворюють новий PEUGEOT 2008 на кросовер, що дарує неповторні враження. Організація внутрішнього простору PEUGEOT i-Cockpit® забезпечує унікальні відчуття від кермування. Завдяки компактному керму, піднятій передній панелі та сенсорному екрану, водій нового PEUGEOT 2008 може сповна насолодитися інтуїтивним, приємним, точним і безпечним водінням.
Новий кросовер PEUGEOT 2008 оснащено широким набором технологій, які посилюють враження від кермування:
• Додаток Mirror Screeniякий працює за допомогою функцій MirrorLinkTMior Apple Carplay®i і дублює екран смартфона водія на сенсорному екрані автомобіляi.
• Park Assisti: активна допомога при паркуванні допомагає паркуватися легко, навіть при паралельній парковці.i.
• Камера заднього видуi: шляхом виявлення невидимих перешкод під час руху заднім ходом, ця технологія робить маневрування в місті простіше і безпечніше.
• Адаптивна система зчеплення з дорогою Grip control®i: забезпечує новому PEUGEOT 2008 універсальність на всіх типах дорожнього покриття та має 5 режимів (Стандартний, Сніг, Режим високої прохідності, Пісок та ESP Off).