Пежо Авто Люкс

Trade-In

Офіційний дилер Peugeot «Пежо Авто Люкс» завжди радий допомогти Вам придбати новий автомобіль! Тому в автосалоні «Пежо Авто Люкс» доступна така послуга, як покупка автомобіля за системою TRADE-IN!

Trade-in - це спосіб задовільнити відразу два бажання: купити новенький елегантний Peugeot своєї мрії і одночасно швидко продати свій старий автомобіль. Особливо важливим є той факт, що за програмою trade-in в компанії «Пежо Авто Люкс» приймаються не тільки автомобілі Peugeot, але і автомобілі інших марок і моделей.

 

Ви платите лише різницю між вартістю Вашої старої машини, яку оцінюють наші фахівці з найбільш привабливою для Вас ціною, і нового автомобіля, обраного Вами з широкого модельного ряду Peugeot.

 

Отже, в рамках програми trade-in, якщо Ви бажаєте продати свій автомобіль, Ви можете здати його на нашу комісійний майданчик. А наші фахівці візьмуть на себе всі складнощі, пов'язані зі зняттям з обліку автомобіля, з пробігом і постановкою на облік нового, допоможуть Вам продати його за вигідною ринковою ціною, отримавши при цьому ряд додаткових переваг:

 

позбавлення від турбот з пошуку покупців на автомобіль і проблем, пов'язаних з його реалізацією;

відсутність грошових витрат, пов'язаних з продажем вживаного автомобіля (реклама в журналах і газетах, витрата на бензин, місце на ринку і т.д.);

гарантія юридичної чистоти продажу / покупки (наші професійні менеджери проконсультують Вас з усіх супутніх питань);

відсутність ризику стати жертвою аферистів при продажі свого авто на ринку або за оголошенням;

економія свого часу, грошей, а головне нервів!

Після проведення необхідного технічного огляду, узгодження ціни і діагностики автомобіля , Ви не чекаєте його продажу, а можете просто в цей же день виїхати додому на своєму новенькому довгоочікуваному автомобілі!