PEUGEOT FINAL SALE. Спеціальні ціни на авто 2017 року.

Peugeot FINAL SALE

PEUGEOT FINAL SALE. Спеціальні ціни на авто 2017 року.

Зустрічайте сезон потрійної вигоди від PEUGEOT:

АКЦІЙНІ МОДЕЛІ

Знижка на акційні моделі PEUGEOT 301, 208, 308 становить до 50 000 грн. !

СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ КРЕДИТУВННЯ

Для всіх клієнтів, які бажають придбати автомобілі PEUGEOT 308, 208 або 301 діє унікальна кредитна пропозиція від PEUGEOT FINANCE.

Ви можете отримати кредит на купівлю автомобіля під 0,01% річних до 2-х років при умові внесення не менше 50% передоплати від вартості автомобіля.

ТО ЗА ФІКСОВАНОЮ ВАРТІСТТЮ

Для власників PEUGEOT діє програма «ТО за фіксованою вартісттю», яка дозволяє ефективно планувати витрати на обслуговування вашого автомобиляi

PEUGEOT 301: НАДІЙНИЙ СІМЕЙНИЙ СЕДАН

Новий PEUGEOT 301 — родинний седан, обираючи який, ви отримаєте елегантний і в той же час місткий автомобіль, який відрізняється високою надійністю  в складних погодних і дорожніх умовах.

Автомобіль має безліч  сучасних технологій, такі як сенсорний екран, камера заднього вигляду, навігація,  технологія Mirror Screen та інші системи, що доступні, залежно від комплектації, як опції.

Завдяки широкому вибору двигунів і трансмісій, ви можете обрати PEUGEOT 301, який максимально відповідає вашим потребам і стилю їзди, при цьому автомобіль радуватиме вас відмінною паливною економічністю – від 4,3 л/100 км в змішаному циклі.

Акційні умови діють на PEUGEOT 301 з бензиновим двигуном 1.2 PureTech 82 к.с. МКПП в комплектаціях ACESS і ACTIVE та з дизельним двигуном 1.6 HDi 92 r.с. МКПП  в середній комплектації ACTIVE та максимальній ALLURE.

PEUGEOT 208: КОМПАКТНИЙ МІСЬКИЙ ХЕТЧБЕК

Комфортабельний п’ятидверний хетчбек PEUGEOT 208 має компактні розміри та привбливий дизайн, в якому виразно відчуваються спортивні нотки.

У цій машині використовуються потужні двигуни серії PureTech –  споживання пального в змішаному циклі складає всього 4,5 літрів на 100 км.
Фірмові технології PEUGEOT забезпечують відмінний комфорт і безпека водіння. До ваших послуг – система екстреного гальмування, шість подушок безпеки, система динамічної стабілізації та інші технології, які роблять цей автомобіль не лише маневреним і динамічним, але і сучасно безпечним.

PEUGEOT 308: АВТОМОБІЛЬ, ЩО ОТРИМАВ 34 НАГОРОДИ