Peugeot HYbrid3 Evolution (2009)

Peugeot HYbrid3 Evolution (2009)

На міжнародному Мото шоу в Мілані, Peugeot презентує новий концепт скутера HYbrid3 Evolution. Практичний та безпечний завдяки своїй трьох колісній базі з повним приводом, пропонує високий рівень продуктивності (36 кВт / 49 к.с.), також пропонує надзвичайну маневреність, а викиди в атмосферу складають всього 48 г / км CO2 в змішаному циклі і нуль в електричному режимі, завдячуючи інноваційній гібридній технології.

Дизайн.

Архітектура HYbrid3 Evolution базується на концепції трьох коліс для стабільності, безпеки і максимальної керованості. Його ширина складає 82 см що дозволяє пристосуватись до міського циклу і крім того залишатись таким ж ефективним, як і двох колісний транспорт.

Безпека

Для оптимальної безпеки гальма поєднують в собі ABS систему та зв’язану інтегральну гальмівну систему (PBS) котра діє одночасно на заднє і два передніх колеса. Гальмівна система працює за допомогою трьох вентильованих дисків, і в додаток, через передні електричні двигуни які в свою чергу під час гальмування заряджають батареї.  Це поєднання (трьох коліс + гальмування електродвигуном) дає можливість скоротити гальмівний шлях приблизно на 30% в порівнянні з двох колісними скутерами, які обладнанні традиційними гальмами.

Стиль.

Базуючись на трьох привідному шасі спеціально розробленому Peugeot Motorcycles, автомобільні стилісти Peugeot створили рішучий, елегантний і авангардний дизайн. Спереду сучасний, з панеллю світлових діодів розташованих по обидва боки від лобового скла. Це гарантує високу ефективність освітлення і як результат здатність бути добре помітним в дорожньому русі. Гострі передні бризговики, тугі лінії, задні ліхтарі з hi-tech закінченням. Кожна деталь підкреслює динамічні властивості цього транспорту.