Peugeot RC (2008)

Peugeot RC (2008)

Peugeot RC (2008)
Peugeot представив у Парижі концепт гібридного спорткара RC. Дана новинка повинна «проштовхнути» в автомобільне майбутнє використання нових екологічно чистих матеріалів це захопить тих хто цікавляться технологіями на гібридній основі.

Отже — камінь закладений. Концепт RC отримав гібридну силову начинку потужністю в 313 кінських сил, де 218 закладені в 1,6 літровому бензиновому силовику й 95 в електромоторі. Максимальний крутний момент у свою чергу становить аж 300 Нм, але це лише при задіяному «овербусті». Силова передача здійснюється за допомогою шестиступеневоїпередньою, де працює «елеткрон», і задньою віссю — відповідно з бензиновим двигуном. Завдяки цьому — чуду легкої конструкції кузова і специфіці розробленої трансмісії, концепт RC здатний розвивати максимальну швидкість до 295 км/год і розганяти до «сотні» усього за 4,4 секунди. Середня витрата при цьому становитьякихось там 4-5 літра. механіки, яка розподіляє хід між усього

Чотири місця — чотири пасажири. Більшого тут і не треба. Пасажирський квартет зі всім необхідним — від спортивних шкіряних крісел до мультимедійних нововведень, що дозволяють переглядати фільми, пробігти по мережі інтернету, так само як і прослухати, улюблену музику.