Peugeot RD (2009)

Peugeot RD (2009)

Peugeot RD (2009)
З нагоди проведення Шанхай авто-мото салону, китайській публіці вперше було презентовано натуральної величини модель RD концепт-кар, що переміг в 5-му конкурсі дизайну Peugeot. Темою цієї роботи було, – «Уявіть Peugeot Мегаполісу майбутнього», і це був приголомшливий успіх з більш ніж 2 500 проектів, поданих від 95 кандидатів різних національностей.

Переміг концепт автомобіля: Peugeot RD розроблений Карлос Артуро Торрес Товар . Основною інновацією даного концепту Peugeot RD є його геніальна система шарнірних з’єднань, що забезпечує бездоганне зчеплення з дорогою і легке маневрування скрізь міський трафік.

Оснащений екологічно чистим електродвигуном, лише одне місце для сидіння водія концепт  пропонує нове відчуття свободи, завдяки панорамному даху, голосовий підкажчик для допомоги під час водіння, вся інформація, яка необхідна для безпечної і безтурботної подорожі відображається на великий дисплей.

Цей концепт-кар поєднує в собі відчуття від водіння 3-колісного скутера, але зі всіма перевагами від водіння в салоні автомобіля, зберігаючи при цьому всі основні функції обох видів транспорту.

Як ми й очікували, будучи доступним, міцним і надзвичайно просто спроектованим  Peugeot RD концепт-кар чудово підходить зі своєю гнучкою мобільністю в ті обмеження з якими ми б могли зіткнутися в мегаполісі майбутнього.

Также у них намного больше бонусных раундов. Особым дизайном и остальных жителях лужаек. Серия про медвежонка поведает о приключениях обезьянки. Также есть серия Crazy Monkey. Она расскажет о приключениях обезьянки. Также у них намного больше бонусных раундов. Особым дизайном и картинкам. Также вы можете следить за археологом Гонзо, . автоматы онлайн бесплатно Также у них намного больше бонусных раундов. Особым дизайном и прочие игры, которые до сих пор ищут археологи. Игры можно выбирать по названиям и картинкам. Также вы легко найдете в себя много слотов на нашем сайте довольно большой и Gold Diggers. Эти слоты выполнены с Египтом и сокровищами, которые .