Сервіс Peugeot — Спеціальні пропозиції

service

З пакетом послуг від Peugeot ви отримуєте:

Якісне технічне обслуговування і безпеку при експлуатації:

  • На всіх автомобілях, що проходять комплексне обслуговування в офіційних сервісних центрах Peugeot, виконуються перевірки за багатьма позиціями. Власникові надається звіт по проведених перевірках і тих роботах з ремонту, які необхідно виконати.
  • Жорсткий контроль над постачанням обладнання і запасних частин, сертифікованих компанією Peugeot.
  • Використання тільки оригінальних запасних частин, що мають річну гарантію.

Досвід професіоналів компанії Peugeot до ваших послуг:

  • Технічний персонал, що обслуговує ваш автомобіль, підбирається серед найкращих фахівців у цій області,які постійно підвищують свій рівень.
  • Технічний персонал робить технічну заміну компонентів тільки тоді, коли це дійсно потрібно, і роз’яснює клієнтові суть виконаних робіт.

Прості і зрозумілі умови:

  • Формування ціни послуги з використанням принципу «все включено». У вартість надаваної послуги входить вартість запасних частин, роботи і процедура візуального контролю.
  • Комплексні пакети послуг надаються у всіх секвісних центрах Peugeot, що підтримують участь у програмі надання комплексних послуг.
  • Обслуговування по програмі комплексних послуг є гарантією того, що остаточна вартість у вашому рахунку буде відповідати фіксованій вартості обслуговування для вашої моделі автомобіля (при відсутній необхідності додаткових робіт).

С Peugeot каждый возраст имеет свои преимущества

C 1 июня 2014 года все владельцы автомобилей Peugeot смогут воспользоваться обновленной программой «ТО по фиксированной стоимости» и самостоятельно рассчитать стоимость ТО для своего автомобиля.
f1a921782f0715bd6e300c0f6b569775
Также прекрасная новость для автовладельцев, чье Peugeot старше 3 и 5 лет — скидки на ТО от 15% до 25%. Программа позволит вам контролировать затраты на техническое обслуживание своего Peugeot, а также сэкономить на обслуживании своего автомобиля в после гарантийный период. Для того чтобы стать участником программы, необходимо обратиться в любой авторизованный дилерский центр.
Прочитать подробнее