Технологии

PEUGEOT використовує інновації перш за все для того, щоб апелювати до ваших емоцій. Кожен автомобіль із логотипом Лева містить в собі новітні технології і пропонує винятковий досвід та незабутні враження від керування. Запрошуємо вас дослідити їх разом з нами!

PEUGEOT i-Cockpit

PEUGEOT i-Cockpit

PEUGEOT i-Cockpit пропонує новий підхід до розміщення водія за кермом автомобіля.Нова організація простору пропонує цілком інтуїтивний доступ до всіх функцій та систем керування.

Компактне кермо стало більш зручним та забезпечує точне рульове управління для незабутніх вражень. Завдяки піднятій панелі керування водій має змогу зчитувати потрібну інформацію, не відводячи погляд від дороги. Нова центральна консоль та великий 9,7-дюймовий сенсорний екран створюють чисте та лаконічне оздоблення салону.

Завдяки меншій, ніж завжди, кількості кнопок та використанню матеріалів найвищої якості, PEUGEOT i-Cockpit має вигляд унікального і безпрецедентного оформлення салону в автомобільній промисловості. Цей відмінний та легко упізнаваний стиль отримав нагороду «Найкращий салон автомобіля» в рамках 29-го Міжнародного автомобільного фестивалю в 2013 році.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ ПРО ІНТУЇТИВНЕ КЕРУВАННЯ

ОПТИМІЗОВАНА ВИТРАТА ПАЛИВА

ОПТИМІЗОВАНА ВИТРАТА ПАЛИВА

PureTech
Наші трьохциліндрові бензинові двигуни PureTech легші і більш компактні, що дозволило підвищити їх енергоефективність. Вони пропонують унікальний рівень задоволення від виняткової продуктивності, залишаючись максимально міцними та надійними.

BlueHDi
Наші дизельні двигуни BlueHDi пропонують унікальну продуктивність при мінімальних викидах. Технологія BlueHDi пропонує ексклюзивне поєднання системи вибіркової каталітичної нейтралізації відпрацьованих газів та додаткового сажового фільтра, що дозволяє двигунузнизити об’єм викидів оксиду азоту на 90% та викидів вуглецю до рівня 82 г/км, разом зі зниженням витрати палива та усуваючи до 99,9% дрібних частинок.

HYbrid4
Завдяки технології HYbrid4 ми можемо запропонувати перший в світі повністю гібридний дизельний двигун, який дозволяє водієві обирати найбільш прийнятний режим їзди для кожної окремої поїздки.

Дана функція дуже легка у використанні: перемикач на центральній консолі дозволяє водію обирати між чотирма різними типами водіння:Auto (для регулярного водіння, але чергуючи електричну і паливну тягу), Sport (для більш динамічної їзди), Electric (для спокійного пересування містом при повній відсутності шкідливих викидів) та 4 Wheel Drive (повний привід для підвищеної прохідності на будь-якому бездоріжжі).

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ ПРО ЕФЕКТИВНІСТЬ ДВИГУНІВ

СПОРТИВНІ ДВИГУНИ

СПОРТИВНІ ДВИГУНИ

Насолоджуйтесь справжнім духом перегонів з моделями GT та GTi від PEUGEOT – спортивні авто з потужними двигунами та дизайном, створеним для надзвичайних відчуттів під час водіння.
Відкрийте для себе ейфорію від динамічного водіння завдяки потужним двигунам у 205 к.с. PEUGEOT 308 GT та 508 GT.
Ви також будете у захваті від надзвичайної потужності PEUGEOT 208 GTi, який є художньою інтерпретацією легендарного 205 GTi.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ ПРО ПРОДУКТИВНІСТЬ

PEUGEOT CONNECT SOS

PEUGEOT CONNECT SOS

Обладнавши понад мільйон автомобілів системою PEUGEOT Connect SOSi, нашою геолокалізованою аварійною службою, PEUGEOT забезпечує максимальну безпеку для вас і ваших пасажирів.

PEUGEOT Connect SOS – це геолокалізована аварійна служба виклику, доступна 24/7i,без додаткової підписки. В будь-якій ситуації, що потребує швидких дій, наприклад, аварія, погіршення фізичного стану водія, або у разі нападу на автомобіль, система дозволяє відправити вам саме ту допомогу, якої ви потребуєте.

PEUGEOT Connect SOS може працювати в одному з двох режимів:

— Автоматичний: як тільки спрацьовують подушки або ремені безпеки, ваш автомобіль автоматично надсилає екстрений виклик, від водія не потребується жодних дій. Після цього одразу ж фіксується ваше місцезнаходження, а оператор PEUGEOT Connect SOS зв’язується вашою рідною мовоюiі відправляє допомогу.

— Ручний: як тільки ви помітили або відчули погіршення фізичного стану – критичну ситуацію, що може викликати аварію, або серйозні тілесні ушкодження, ваші пасажири, або інші особи, можуть вручну активувати екстрений виклик, натиснувши кнопку SOS на приладовій панелі вашого автомобіля, після чого вас відразу з’єднають з колл-центром PEUGEOT Connect SOS.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ ПРО СИСТЕМИ ЗВ’ЯЗКУ