Україна без утилзбору на авто. Чого чекати покупцям?

Україна без утилзбору на авто. Чого чекати покупцям?

«Пежо Авто Люкс» вже почав реагувати на нове законодавство. З’являються більш привабливі пропозиції на авто, де утилзбір вже «ліквідований».

З 18 квітня про утилізаційний збір на авто можна забути.

Закон про скасування утилізаційного збору на автомобілі набрав чинності з цієї дати і опублікований в газеті «Голос України» № 77 ( 5827 ) . Таким чином, ця сторінка українського автозаконодавства тепер перегорнута.

Так співпало, що буквально днями набуло чинності і рішення Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі, яким на 30% зменшено спецмито на авто з бензиновими двигунами з об’ємом 1-2,2 л . Це означає, що відбулася подвійна лібералізація законодавства у галузі автомобілів.

У Всеукраїнській Асоціації автоімпортерів і дилерів ( ВААІД ) вважають, що скасування утилзбору (з 18.04 ) і зменшення на 30% спецмита на автомобілі з (14.04) однозначно пожвавить український авторинок і сприятиме реалізації «відкладеного попиту» населення на купівлю авто. ВААІД прогнозує, що скасування утилзбору і зменшення спецмита на автомобілі з невеликим об’ємом двигуна (особливо до 2200 см³) зменшить вартість їх митного очищення і, таким чином, дасть можливість автодилерам зменшити вартість пропонованих авто в цьому сегменті, запропонувавши покупцям вигідніші умови , що викличе пожвавлення автопродажів.

Виходячи з існуючих реалій, ВААІД вважає, що скасування утилізаційного збору і зменшення спецмита на іномарки запустить процес реалізації «відкладеного попиту», а здешевлення авто на даному етапі пожвавить авторинок України і стимулюватиме автопродажі ( враховуючи зміцнення курсу гривні протягом останніх днів).

Так, почали з’являтися більш привабливі пропозиції на авто, де утилзбір вже «ліквідований». Найближчим часом таких акцій стане більше. Більш детальна інформація за тел. (0382) 717-511.

А коли на ринок почнуть масово надходити авто, завезені на нових умовах, ціни на авто (в у.о.) підуть вниз.